Ryszard Milczarek

POZNAJ HISTORIĘ RYSZARDA

Człowiek pracy, pierwszy do pomocy, ale choroba na to nie patrzy. Bierze w swoje szpony każdego, kogo sobie upatrzy. Teraz rozszarpuje mojego tatę.

Można by powiedzieć, że zaczęło się niewinnie. W 2021 roku tata został skierowany na USG brzucha. Lekarz wykrył torbiele na wątrobie. Tata się niezbyt przejął. Nie wiedzieliśmy, jak bardzo są groźne. O tym przekonaliśmy się rok później przy kolejnym badaniu. Ścięło nas z nóg. Torbiele przeobraziły się w złośliwego raka, który oprócz wątroby zaatakował inne narządy m.in. trzustkę.

Teraz jesteśmy zrozpaczeni. Codziennie czuję się winny, że nie zareagowałem od razu, że niedostatecznie zaopiekowałem się tatą. Tak okropnie mi przykro… Wiem niestety, że skrucha teraz nic nie da. Musimy działać!

Jedyną szansą na normalne życie jest małoinwazyjna metoda niszczenia komórek nowotworowych za pomocą prądu o wysokim napięciu. NanoKnife: elektryczny nano-nóż do leczenia raka.

Zabiegi z użyciem aparatury NanoKnife nie są w Polsce refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Koszt jednego zabiegu to około 60 tys. złotych!  Obecnie nie ma możliwości refundacji zabiegu przez NFZ, a procedura jest wykonywana komercyjnie.

Nie stać nas na opłacenie tak drogiego zabiegu, który może przedłużyć życie mojemu tacie. 

Taty marzenia nie są wygórowane. Chciałby założyć ogródek warzywny na swojej działce. 

Zdążymy?

Z całego serca, proszę Cię, o wsparcie finansowe. I mama, i tata są na emeryturze. Samemu ciężko mi zebrać te pieniądze. Pomożesz?

Marcin, syn


CEL: NIEREFUNDOWANE LECZENIE ONKOLOGICZNE - NANOKNIFE, REHABILITACJA

Pana Ryszarda można wspierać wpłatami na indywidualny numer rachunku 67 1050 1575 1000 0090 8121 0610.

Bardzo prosimy również o oddawanie 1% na Pana Ryszarda. W rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem RYSZARD MILCZAREK.

Dziękujemy!

Przewiń do góry