krystyna stefankowska

POZNAJ HISTORIĘ KRYSTYNY

Mam szczęście – bo mam cudowną pełną miłości rodzinę. Mimo braku dostatku pieniędzy, mamy ogrom miłości. Niestety sama miłość nie pomoże mojej mamie, która walczy z nowotworem jajnika. Nigdy wcześniej nie dopuściłabym do siebie myśli, że to przytrafi się najbliższej memu sercu kobiecie – Krysi. Nieszczęście prześladuje moją rodzinę od pokoleń. Do tej pory dawaliśmy sobie radę. Mama opiekowała się rodziną i była dla nas wsparciem – tata miał wypadek 24 lata temu – jest niewidomy, a siostra wychowuje dziecko z autyzmem. Nawet to nie odebrało nam to poczucia humoru i optymizmu. Teraz jednak mama potrzebuje pomocy. Choroba przyszła nagle Krysia to cudowna kobieta która oddała życie dla dzieci i niewidomego męża – chcemy jej pomóc ile tylko nam wystarczy sił!

Koszta terapii (zioła, olejki CBD, grzybki shitake, biorezonans magnetyczny, bioenergiaterapia, dieta) są bardzo wysokie znacznie przekraczające budżet naszej rodziny.

Chciałam was prosić dobre duszyczki o wsparcie mojej rodziny która jest w ciężkiej sytuacji – ale nie traci wiary i miłości – w energię dobrych serc!” Córka Patrycja

CEL: TERAPIA

fot3

Panią Krystynę można wspierać wpłatami na indywidualny numer rachunku 35 1050 1575 1000 0090 8026 9898.

Bardzo prosimy również o oddawanie 1% na Panią Krystynę Stefankowską. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem KRYSTYNA STEFANKOWSKA.

Dziękujemy!

Przewiń do góry