JOANNA KAMIŃSKA

POZNAJ HISTORIĘ JOANNY

Najgorszy czas minął, rak, mastektomia, korekty po źle przeprowadzonych operacjach niestety to skradło moje najlepsze lata. Na szczęście dzięki  lekarzom, kontroli oraz fundacji, pomocy  finansowych jak i psychologicznych  mogę powiedzieć, że wracam do życia… Czas odzyskać to co zostało utracone.  Czasu nie cofnę ale mogę tylko teraz iść do przodu i skupić się na rzeczach ważnych. Patrząc  na moją historie oraz mutacje genu mam szczęście 🙂 Wraz z moją onkolog  i ginekolog skupiłyśmy się na macierzyństwie. W moim przypadku tylko od 5% do 10% kobiet ma szanse by zajść w ciążę. W dodatku ten czas był zajść był ograniczony by starać się zostać mamą, ponieważ przez Brca1 do 36 roku życia zalecają usunąć jajniki, bym nie nabawiła się powrotu choroby.

Postanowione:  zaszłam w ciążę,  udało się dość szybko 🙂  Jednakże  badania i dojazdy do lekarzy  pochłaniają  mnie finansowo nie wspominając o tym, że  dochodzą do tego witaminy  zalecane przez lekarza. Moja onkolog niestety  przeprowadziła się do Gdańska, ode mnie jakieś niecałe 4 godziny w jedną stronę, jest to mecząca podroż  jak dla ciężarnej  i kosztowna na ta chwilę aczkolwiek ufam tej doktor i nie wyobrażam sobie zmian.

CEL: BADANIA DIAGNOSTYCZNE, ŚRODKI FARMAKOLOGICZNE ORAZ DOJAZDY DO ONKOLOGA

20220718_174820

Panią Joannę można wspierać wpłatami na konto Fundacji: 48 1050 1575 1000 0090 8043 9996 z dopiskiem Joanna Kamińska.

Bardzo prosimy również o oddawanie 1% na Panią Kamińską. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem JOANNA KAMIŃSKA.

Dziękujemy!

Scroll to Top
Przewiń do góry