Panią Elżbietę można wspierać wpłatami na konto Fundacji: 81 1050 1575 1000 0090 8082 6820 z dopiskiem Elżbieta Mazur-Chrabota.

Bardzo prosimy również o oddawanie 1 % na Panią Elżbietę. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem ELŻBIETA MAZUR-CHRABOTA.

Dziękujemy!

Cel: Terapia olejami konopnymi oraz suplementacja.

„Prawie dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nowotwór jelita grubego, choroba była już dość mocno rozwinięta  badania wykazały przerzut do jajnika i węzłów chłonnych, ale lekarze dawali szansę. Zaproponowali bardzo agresywną kurację przeszłam operację następnie chemię połączoną z radioterapią i chemię uzupełniającą. Niestety nie udało się i pierwsze badanie kontrolne wykazało kolejne przerzuty. Od prawie roku przyjmuję chemię skojarzoną z leczeniem immunologicznym. Problem polega na tym że, mój organizm słabo się regeneruje, co powoduje że cykle chemii muszą być odraczane to natomiast skutkuje wzrostem dolegliwości bólowych, które stają się trudne do zniesienia mimo zastosowania wysokich dawek leków przeciwbólowych. . 

Aby tej sytuacji zaradzić konieczne jest leczenie wspomagające, niestety nie jest ono refundowane a jego koszty przekraczają moje  możliwości. Mam męża i dwóch dorastających synów 21 i 16 lat, obaj nadal się uczą. Nie są to malutkie dzieci, ale wciąż potrzebują matki, jesteśmy bardzo ze sobą związani, starszy syn jest u progu dorosłości , szuka swojego miejsca w świecie i przychodzi do mnie, aby o tym rozmawiać. Młodszy zmaga się z okresem dojrzewania, a jest bardzo wrażliwy więc ciężko to przechodzi jeszcze moją chorobę w tym i tak trudnym dla niego czasie. Chciałabym nadal być z nimi patrzeć jak dokonują życiowych wyborów i wspierać ich poznać ich partnerki i doczekać wnuków, móc zestarzeć się z moim ukochanym mężem.  Jestem osobą pełna energii, kocham życie , mam wiele pasji i zainteresowań, miałam jeszcze tak wiele planów zamierzeń chciałam dzielić, się nabytą wiedza i doświadczeniem ale choroba przekreśla wszystko.

Przewiń do góry