Poznaj naszych Przyjaciół

Bez względu na to czy choroba onkologiczna dotyczy nas, naszych najbliższych, czy też nie, mamy z tym tematem za wiele wspólnego. U każdego wywołuje podobne emocje: obawę, smutek, lęk, złość.
Poprzez naszą działalność chcemy, by Fundacja W Związku Z Rakiem niosła osobom chorym onkologicznie inne uczucia.

Nadzieję, wiarę, siłę i wolę walki.

Jesteśmy razem w Waszej chorobie.

PARTNER honorowy

Hellobeautystudio powstało z zamiłowania do zdrowia i urody. Z nami odbudujesz pewność siebie, wygrasz z kompleksami, zadbasz o swoje potrzeby i ciało. Zdrowie jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Zrób coś dla siebie. Dzisiaj.

Wspólnym projektem Hellobeautystudio oraz naszej Fundacji są metamorfozy pacjentów onkologicznych (nie tylko Pań, również Panowie korzystają). Celem tych comiesięcznych spotkań jest zaopiekowanie się pacjentem w zależności od jego potrzeb. Zabiegi są specjalnie dobierane do potrzeb, a beneficjent ma na chwilę zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. Pacjenci zapraszamy !

SŁODKIE

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży słodyczy reklamowych. Od podstaw projektuje i produkuje słodycze, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Slodkie stosuje najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

PARTNER honorowy

Aplikacja MOVELLO pozwala dbać o zdrowie i wspierać lokalne akcje charytatywne m.in. te realizowane przez Fundację W Związku Z Rakiem. Teraz twoje kroki maja ogromne znaczenie ! Zainstaluj aplikacje i już dziś zacznij dobroczynnie chodzić.

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się oraz korzystania z produktów naszego honorowego partnera. Manufaktura naturalna to kosmetyki stworzone z myślą o naszym naturalnym pięknie. Korzystając z oferty naszego partnera, wspieracie naszą fundację i naszych Podopiecznych.

Biały Koteł – kosmetyki naturalne.

PARTNER honorowy

Strona mamraka.pl powstała z myślą o pacjentach onkologicznych oraz ich bliskich. Misją portalu jest wspieranie chorych na każdym etapie walki z chorobą. W tym celu porad na stronie udzielają m.in. psychoonkolodzy, prawnicy, seksuologowie oraz dietetycy. Skupiają się oni na życiu codziennym pacjenta, a ich wskazówki mają maksymalnie ułatwić jego funkcjonowanie. Na stronie mamraka.pl można mówić o chorobie nowotworowej bez tabu.

PARTNER HONOROWY

Jesteśmy innowacją na rynku beauty i fizjoestetyki. Łączymy świat medycyny klinicznej i estetycznej oraz najnowsze technologie hi-tech, by w nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny sposób podkreślać naturalne piękno. Wzmacniamy wewnętrzną akceptację i pewność siebie poprzez poprawę strony wizualnej w całkowicie zdrowy i naturalny sposób, równie skuteczny jak powszechnie znane alternatywy.

Dysponując najnowszą technologią hi-tech, sprzętem medycznych pionierów oraz zespołem niekwestionowanych ekspertów, stworzyliśmy innowacyjne połączenie fizjoterapii i estetyki: fizjoestetykę. Opartą na naturze, zdrowiu i filozofii smart aging, slow aging oraz body positive. Działając na poziomie komórkowym, poddajemy ciało i twarz intensywnej regeneracji, co wpływa na poprawę ich estetyki. Z naszych zabiegów mogą korzystać zarówno pacjenci onkologiczni, osoby z chorobami autoimmunologicznymi, kobiety w ciąży oraz młode mamy

Ambasadorzy

Nasi Przyjaciele, którzy są dla Nas ogromnym wsparciem. Kibicują nam w codziennych działaniach, wspierają nasze akcje i uczą innych swoją postawą jak pomagać. Dziękujemy za okazane serce!

love, valentine, romantic

NASI PARTNERZY

Przedstawiamy firmy, które w ramach działań biznesu odpowiedzialnego społecznie wspierają naszą fundację. Pomagają nam finansowo, sprzętowo, materiałowo, organizują z nami nieodpłatnie eventy i akcje, dzięki czemu możemy realizować swoje cele statutowe. Odpowiedzialni społecznie partnerzy to zaufanie u klientów, pracowników, partnerów biznesowych. Dziękujemy Wam i zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do współpracy.

Przewiń do góry