Poznaj naszych Przyjaciół

Bez względu na to czy choroba onkologiczna dotyczy nas, naszych najbliższych, czy też nie, mamy z tym tematem za wiele wspólnego.
U każdego wywołuje podobne emocje: obawę, smutek, lęk, złość.
Poprzez naszą działalność chcemy, by Fundacja W Związku Z Rakiem niosła osobom chorym onkologicznie inne uczucia.

Nadzieję, wiarę, siłę i wole walki.

Jesteśmy razem w Waszej chorobie.

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do wrocławskiej kliniki naszego honorowego partnera. To miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy potrzebują wzmocnić swój organizm, podnieść odporność fizyczną i psychiczną oraz w naturalny sposób zadbać o wygląd.

Harmony Clinic – MIEJSCE, KTÓRE WZMACNIA

PARTNER honorowy

Aplikacja MOVELLO pozwala dbać o zdrowie i wspierać lokalne akcje charytatywne m.in. te realizowane przez Fundację W Związku Z Rakiem. Teraz twoje kroki maja ogromne znaczenie ! Zainstaluj aplikacje i już dziś zacznij dobroczynnie chodzić.

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się oraz korzystania z produktów naszego honorowego partnera. Manufaktura naturalna to kosmetyki stworzone z myślą o naszym naturalnym pięknie. Korzystając z oferty naszego partnera, wspieracie naszą fundację i naszych Podopiecznych.

Biały Koteł – kosmetyki naturalne.

PARTNER honorowy

Strona mamraka.pl powstała z myślą o pacjentach onkologicznych oraz ich bliskich. Misją portalu jest wspieranie chorych na każdym etapie walki z chorobą. W tym celu porad na stronie udzielają m.in. psychoonkolodzy, prawnicy, seksuologowie oraz dietetycy. Skupiają się oni na życiu codziennym pacjenta, a ich wskazówki mają maksymalnie ułatwić jego funkcjonowanie. Na stronie mamraka.pl można mówić o chorobie nowotworowej bez tabu.

PARTNER HONOROWY

Jesteśmy innowacją na rynku beauty i fizjoestetyki. Łączymy świat medycyny klinicznej i estetycznej oraz najnowsze technologie hi-tech, by w nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny sposób podkreślać naturalne piękno. Wzmacniamy wewnętrzną akceptację i pewność siebie poprzez poprawę strony wizualnej w całkowicie zdrowy i naturalny sposób, równie skuteczny jak powszechnie znane alternatywy.

Dysponując najnowszą technologią hi-tech, sprzętem medycznych pionierów oraz zespołem niekwestionowanych ekspertów, stworzyliśmy innowacyjne połączenie fizjoterapii i estetyki: fizjoestetykę. Opartą na naturze, zdrowiu i filozofii smart aging, slow aging oraz body positive. Działając na poziomie komórkowym, poddajemy ciało i twarz intensywnej regeneracji, co wpływa na poprawę ich estetyki. Z naszych zabiegów mogą korzystać zarówno pacjenci onkologiczni, osoby z chorobami autoimmunologicznymi, kobiety w ciąży oraz młode mamy

Ambasadorzy

Nasi Przyjaciele, którzy są dla Nas ogromnym wsparciem. Kibicują nam w codziennych działaniach, wspierają nasze akcje i uczą innych swoją postawą jak pomagać. Dziękujemy za okazane serce!

love, valentine, romantic

NASI PARTNERZY

Przedstawiamy firmy, które w ramach działań biznesu odpowiedzialnego społecznie wspierają naszą fundację. Pomagają nam finansowo, sprzętowo, materiałowo, organizują z nami nieodpłatnie eventy i akcje, dzięki czemu możemy realizować swoje cele statutowe. Odpowiedzialni społecznie partnerzy to zaufanie u klientów, pracowników, partnerów biznesowych. Dziękujemy Wam i zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do współpracy.

Przewiń do góry