Poznaj naszych Przyjaciół

Bez względu na to czy choroba onkologiczna dotyczy nas, naszych najbliższych, czy też nie, mamy z tym tematem za wiele wspólnego.
U każdego wywołuje podobne emocje: obawę, smutek, lęk, złość.

Poprzez naszą działalność chcemy, by Fundacja W Związku Z Rakiem niosła osobom chorym onkologicznie inne uczucia.

Nadzieję, wiarę, siłę i wole walki.

Jesteśmy razem w Waszej chorobie.

Podopieczni

Podchodzimy do każdego w indywidualny sposób. Każda choroba, mimo, że ma wspólny mianownik w postaci raka, jest inna. Różne są też potrzeby pacjentów.

Pomogliśmy naszym podopiecznym doprecyzować ich potrzeby, by przedstawić konkretną kwotę potrzebną do zakończenia ich leczenia. Możecie wpłacać dowolne kwoty na wyszczególnione subkonta i mieć stały wgląd do procentowego zaspokojenia potrzeb podopiecznych Fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych >

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do wrocławskiej kliniki naszego honorowego partnera. To miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy potrzebują wzmocnić swój organizm, podnieść odporność fizyczną i psychiczną oraz w naturalny sposób zadbać o wygląd.

Harmony Clinic – MIEJSCE, KTÓRE WZMACNIA

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się oraz korzystania z produktów naszego honorowego partnera. Manufaktura naturalna to kosmetyki stworzone z myślą o naszym naturalnym pięknie. Korzystając z oferty naszego partnera, wspieracie naszą fundację i naszych Podopiecznych.

Biały Koteł – kosmetyki naturalne.

Ambasadorzy

Nasi Przyjaciele, którzy są dla Nas ogromnym wsparciem. Kibicują nam w codziennych działaniach, wspierają nasze akcje i uczą innych swoją postawą jak pomagać. Dziękujemy za okazane serce!

love, valentine, romantic

NASI PARTNERZY

Przedstawiamy firmy, które w ramach działań biznesu odpowiedzialnego społecznie wspierają naszą fundację. Pomagają nam finansowo, sprzętowo, materiałowo, organizują z nami nieodpłatnie eventy i akcje, dzięki czemu możemy realizować swoje cele statutowe. Odpowiedzialni społecznie partnerzy to zaufanie u klientów, pracowników, partnerów biznesowych. Dziękujemy Wam i zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do współpracy.

Przewiń do góry