Poznaj naszych Przyjaciół

Bez względu na to czy choroba onkologiczna dotyczy nas, naszych najbliższych, czy też nie, mamy z tym tematem za wiele wspólnego. U każdego wywołuje podobne emocje: obawę, smutek, lęk, złość.
Poprzez naszą działalność chcemy, by Fundacja W Związku Z Rakiem niosła osobom chorym onkologicznie inne uczucia.

Nadzieję, wiarę, siłę i wolę walki.

Jesteśmy razem w Waszej chorobie.

wecare

WeCare to wyjątkowa klinika, której misją jest zapewnienie wysokiej jakości, zintegrowanej opieki zdrowotnej.

Nasz partner oferuje usługi konsultacji lekarskich, konsultacji psychologicznych, psychodietetycznych oraz dietetycznych. Placówka posiada również własny punkt pobrań z szeroką ofertą pakietów badań krwi oraz kroplówek witaminowych. Celem WeCare jest dostarczenie wszechstronnej opieki Pacjenta, w imię holistycznego podejścia do zdrowia. WSPÓLNIE POPRAWIAMY JAKOŚĆ PACJENTÓW ONKOLOGICZNYCH !

BABOR

BABOR jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Rodzinnym przedsiębiorstwem zarządza obecnie już trzecie pokolenie. Firma oferuje swoim klientom widocznie i odczuwalnie WIĘCEJ w postaci najskuteczniejszych składników aktywnych, profesjonalnego doradztwa na najwyższym poziomie oraz rytuałów pielęgnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Proces produkcji od początku do końca odbywa się w jednym miejscu, w siedzibie firmy w Aachen. Dlatego każdy produkt, od pomysłu do finalnej formy, jest synonimem doskonałej jakości made in Germany, opartej na badaniach naukowych, gwarantującej ukierunkowane działanie i skuteczność. Po więcej zapraszamy na stronę naszego partnera.

PARTNER honorowy

Hellobeautystudio powstało z zamiłowania do zdrowia i urody. Z nami odbudujesz pewność siebie, wygrasz z kompleksami, zadbasz o swoje potrzeby i ciało. Zdrowie jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Zrób coś dla siebie. Dzisiaj.

Wspólnym projektem Hellobeautystudio oraz naszej Fundacji są metamorfozy pacjentów onkologicznych (nie tylko Pań, również Panowie korzystają). Celem tych comiesięcznych spotkań jest zaopiekowanie się pacjentem w zależności od jego potrzeb. Zabiegi są specjalnie dobierane do potrzeb, a beneficjent ma na chwilę zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. Pacjenci zapraszamy !

PARTNER HONOROWY

Z radością współtworzymy unikalny charakter miasta stu mostów, artystów i uwielbianych przez najmłodszych krasnali. To, co sprawia, że Art Hotel stał się kultowym miejscem na mapie wrocławskich hoteli, to przede wszystkim jego artystyczny klimat, doskonała lokalizacja oraz wyjątkowe wnętrza. Z kolei w Art Restauracji nieodmiennie stawiamy na tradycyjną, regionalną kartę menu, urozmaicaną produktami sezonowymi. U nas poczujecie też Dawny Smak Wrocławia…

Wiemy, jak tworzyć wyjątkowe chwile – robimy to już ponad dwadzieścia pięć lat! Zapraszamy!

SŁODKIE

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży słodyczy reklamowych. Od podstaw projektuje i produkuje słodycze, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Slodkie stosuje najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

PARTNER honorowy

Aplikacja MOVELLO pozwala dbać o zdrowie i wspierać lokalne akcje charytatywne m.in. te realizowane przez Fundację W Związku Z Rakiem. Teraz twoje kroki maja ogromne znaczenie ! Zainstaluj aplikacje i już dziś zacznij dobroczynnie chodzić.

PARTNER honorowy

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się oraz korzystania z produktów naszego honorowego partnera. Manufaktura naturalna to kosmetyki stworzone z myślą o naszym naturalnym pięknie. Korzystając z oferty naszego partnera, wspieracie naszą fundację i naszych Podopiecznych.

Biały Koteł – kosmetyki naturalne.

PARTNER honorowy

Strona mamraka.pl powstała z myślą o pacjentach onkologicznych oraz ich bliskich. Misją portalu jest wspieranie chorych na każdym etapie walki z chorobą. W tym celu porad na stronie udzielają m.in. psychoonkolodzy, prawnicy, seksuologowie oraz dietetycy. Skupiają się oni na życiu codziennym pacjenta, a ich wskazówki mają maksymalnie ułatwić jego funkcjonowanie. Na stronie mamraka.pl można mówić o chorobie nowotworowej bez tabu.

NASI PARTNERZY

Przedstawiamy firmy, które w ramach działań biznesu odpowiedzialnego społecznie wspierają naszą fundację. Pomagają nam finansowo, sprzętowo, materiałowo, organizują z nami nieodpłatnie eventy i akcje, dzięki czemu możemy realizować swoje cele statutowe. Odpowiedzialni społecznie partnerzy to zaufanie u klientów, pracowników, partnerów biznesowych. Dziękujemy Wam i zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do współpracy.

Porozmawiajmy o współpracy

Opiekun: Magdalena Jarecka
mjarecka@zrakiem.pl
535 966 585
Zapraszam do kontaktu

Scroll to Top
Przewiń do góry