SKRZYNKA WSPARCIA

Porozmawiaj z nami, jesteśmy tu dla Ciebie!

Szukasz pomocy?
A może znasz kogoś kto pomocy potrzebuje?
Chcesz się szybko skontaktować i uzyskać pomoc?
Razem z naszymi Ekspertami dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

book, open, book pages

Porozmawiaj z nami!

Nazywam się Daria Rusiecka.  Moje motto stanowią słowa Louise L. Hay „Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość”. Dziś pokażę Ci, że z choroby można również czerpać dobre rzeczy.  Pokażę, że możesz pozwolić sobie na złość, smutek, płacz i śmiech.  Każde Twoje pytanie jest dobre i skoro pytasz to jest to dla Ciebie ważne. Jeśli chcesz pomilczeć, to zróbmy to razem. Zapraszam Ciebie, Twoją rodzinę i osoby wspierające do kontaktu, gdy tylko poczujecie taką potrzebę.

Zapraszam w każdy wtorek od godziny 16 do 19 pod numerem telefonu 886-779-307.

Zapytasz „Co ona może wiedzieć jak nie jest chora?”. Masz rację, nie jestem.  Miałam jednak szansę poznać wielu fantastycznych ludzi z chorobą nowotworową, pracując na Oddziale onkologicznym, Medycyny Paliatywnej i w Hospicjum Domowym w PCM Pleszew. Za to jestem wdzięczna, gdyż wiele się od tych osób nauczyłam.  Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologii i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Można kontaktować się również poprzez e-mail: drusiecka.psychoonkolog@gmail.com 

Nazywam się Sylwia Michałowska i chcę Ci dziś powiedzieć coś bardzo ważnego. Nie ma złych emocji. Tak, tak, dobrze zrozumiałeś. Złe emocje nie istnieją. Niektóre przeżycia mogą być dla nas bardzo trudne, smutne, lub tak przykre, że ciężko sobie z nimi poradzić. Każdy z nas poczuł się kiedyś zakłopotany, bezbronny, albo samotny. Nie ma w tym nic złego. Jeśli w związku z chorobą nowotworową ( która dotknęła Ciebie lub Twoich bliskich) przeżywasz silne, czasem zupełnie nowe, emocje, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Wsparcie psychologiczne i szczera, pozbawiona ocen rozmowa, dają szanse na osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Szczerze wierzę, że to właśnie relacja jest tym, co leczy.

Jestem dla Ciebie dostępna w każdy piątek od godziny 18 do 20 pod numerem telefonu 787-200-454.

Do tej pory miałam szansę współpracować ze szczecińskim Oddziałem Świętego Mikołaja, odwiedzając małych pacjentów przebywające na onkologii, gastrologii i hematologii dziecięcej. Uczestniczyłam w działaniach wolontaryjnych w Specjalistyczno-Opiekuńczej Placówce Wsparcia Dziennego Caritas. Praktykę studencką odbyłam w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Szczecinie. Jestem redaktorką działu RODZINA w Magazynie Psychologicznym „Tu i teraz” oraz redaktorką portalu psychologiczno- edukacyjnego sukcesdziecka.pl

 

Papier wszystko przyjmie…

 

 

Dlatego warto przelać swoje emocje, myśli i trudności na papier. Czasami trudno jest mówić, łatwiej napisać. Jako psycho(onko)log wiem jak trudno poradzić sobie z nową przezywistością po diagnozie.

  • utrata kobiecości i męskości 
  • wątpliwości co dalej
  • problemy z intymnością
  • zawieszenie pracy zawodowej
  • przygotowanie dzieci do tego, co nadejdzie
  • mówienie o tym, co jest nam potrzebne…

Napisz do mnie – na wiadomości odpowiadam w każdy poniedziałek, rode I sobotę miedzy 15:00 a 18:00 na wyrzucraka.malwinakrus@gmail.com 

Od dziś Pani psycholog Magdalena będzie prowadziła telefon zaufania w każdą środę między 19:00 a 21:00.

Kontakt: 605 560 110

Pani Elwira urzęduje dla Państwa w każdy poniedziałek od 12:00 do 15:00.

Kontakt: 509 013 316

Przewiń do góry